Kilka słów o naszym zespole:

mgr DANIEL MACIASZEK

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Ponadto ukończyłem 6 roczny kurs Terapii Manualnej poziom MT I i MT II który bazuje na standardach Międzynarodowej Federacji Fizjoterapeutów Ortopedycznych i Manualnych (IFOMPT) i Europejskiej Federacji Akademii Szkół Terapeutów Manualnych (European Federation of Academies for Manual Therapy – EFAMT), kurs PNF (torowanie nerwowo-mięśniowe) oraz kurs Mechanicznego Diagnozowania i Terapii wg McKenziego.

Specjalizuję się w leczeniu schorzeń kręgosłupa oraz stawów obwodowych. W terapii skupiam się głównie na dokładnej i wnikliwej diagnostyce pacjenta, dzięki której mogę określić przyczynę powstania dysfunkcji nerwowo-mięśniowo-szkieletowej lub dolegliwości bólowych pacjenta. Chcąc świadczyć usługi najwyższej jakości, wciąż poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności diagnostyczno-terapeutyczne, uczestnicząc w międzynarodowych, specjalistycznych kursach. Moją misją jest niesienie skutecznej pomocy wszystkim swoim pacjentom.

mgr ANNA JONAK

Jestem dietetykiem klinicznym i na co dzień zajmuje się leczeniem osób dotkniętych chorobami dieto zależnymi  –  otyłość, choroby układu pokarmowego, cukrzyca, choroby tarczycy, choroby układu krążenia, choroby autoimmunologiczne i wiele innych.
Kierując się hasłem „Nie ma rzeczy niemożliwych…” dążę do  wyleczenia wszystkich osób chorych, które tylko gotowe są na zmiany. Po szczegółowej diagnostyce i wywiadzie ustalam razem z pacjentem cel krótko i długoterminowy oraz szczegóły dietoterapii. Małymi krokami zmieniam nawyki żywieniowe i styl życia pacjenta, dążąc do osiągnięcia postawionych celów.

Moim priorytetem jest Twoje zdrowie, zadowolenie oraz dobre samopoczucie!

Absolwentka :
Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach
Akademii Ekonomicznej w Katowicach

Godziny ustalane indywidualnie

Rejestracja telefoniczna

Umów się na wizytę!

Rehabilitacja Mikołów

Gabinet Rehabilitacji i

Dietoterapii ReVital

ul. Skośna 19b

43-190 Mikołów